Free company profile — no paywall, no login

Computer System Integration LLC

Indianapolis, USA (IN)

Computer System Integration LLC, Indianapolis, USA (IN) · LEI: 5493007FVMZ4S4N0UY30 · Juridisk form: LLC · Status: active. Free company profile — no paywall, no login

FAQ — Computer System Integration LLC

What is the LEI of Computer System Integration LLC?
Legal Entity Identifier (LEI) for Computer System Integration LLC er 5493007FVMZ4S4N0UY30.
Hvor er Computer System Integration LLC registreret?
Computer System Integration LLC has its registered address in Indianapolis, USA (IN).
Is the register extract of Computer System Integration LLC free of charge?
Ja. Eulerpool leverer alle virksomhedsregisterdata - inklusive den komplette registrering af Computer System Integration LLC - helt gratis uden login påkrævet.

Officiel registreringsjournal

Det komplette officielle registeruddrag — hvert felt fra LEI/virksomhedsregistret, gratis, ingen login påkrævet.

Officiel registreringsjournal — Computer System Integration LLC
legal_nameComputer System Integration LLC
legal_cityIndianapolis
legal_jurisdictionUS-IN
lei5493007FVMZ4S4N0UY30
entity_categoryGENERAL
entity_legal_form_codeDQBZ
legal_first_address_lineC/O Dennert O. Ware, Jr.
legal_additional_address_line272 East 12th Street
legal_postal_code46202
headquarters_first_address_line272 East 12th Street
headquarters_cityIndianapolis
headquarters_postal_code46202
next_renewal_date30.11.2017
last_update_date4.8.2023
managing_lou5493001KJTIIGC8Y1R12
registration_statusLAPSED
validation_sourcesENTITY_SUPPLIED_ONLY